۲۹ شهريور ۱۳۸۳
باز هم افاضاتی علیه بنده

 

نماینده محترم بوشهر در مجلس شورای اسلامی در سخنرانی قبل از دستور روز یکشنبه 29/6/83 در مورد من صحبت کردند. به خاطر اطلاع رسانی متن آن را در قسمت اول روز نوشت می آورم:

متاسفانه معاون حقوقی و امور مجلس رئیس جمهور (یعنی بنده) که همه وقت خود را به بازی با تلفن همراه و برداشتن عکس از صحنه ها و حوادث سیاسی می گذراند و با شنیدن خبر گردهمایی شکوهمند استشهادی جهان اسلام در بوشهر رنگ بر صورتش نمانده است و چنان از بمب اتمی دشمن ترس بر جانش افتاده که حیران مانده با این افکار بسیجیان و فدائیان اسلام چه برخوردی کند. و همین حرکت حزب الله را به باد انتقاد گرفته است. من به عنوان یک جانباز و مرید سید الشهداء می گویم شما نگران جان ما نباشید. ما چگونه زندگی کردن را از مولایمان امام حسین علیه السلام آموخته ایم و چگونه مردن را خودمان انتخاب می کنیم و شاید هم با بمب اتم ما را نابود کنند که شما زحمت تشییع ما را هم نکشید. اما عزت و شرف و دین را به دنیایی که در دل طراحی کرده اید نمی فروشیم. همین!

*******

یکی از هفته نامه های افراطی جناح راست بر علیه جشن سازمان ملی جوانان و خانه سینما طبق معمول گذشته نوشته است. غیر از اعتراض به فرمانده ناجا برای آقای مسجد جامعی نوشته راه را برای تبدیل اسلامی به ترکیه لائیک هموار نمود و با حمایت های خود امکان شکوفایی استعداد دختران و زنان شاد و در رشته های تن آرایی، مجلس گرم کنی، لذت آفرینی، عیش و عشرت سازی و خصوصاً هنر ارجمند خود برهنه سازی و تن فروشی رایگان و عمومی ....

یک بند را هم به من اختصاص داده. از معاون حقوقی و پارلمانی که حمایت های وقت و بی وقت و همه جانبه ایشان از دختران و زنان شادی بخش از سواحل بیروت گرفته تا همایش سازمان ملی جوانان بر هیچ کس پوشیده نیست و اگر نبود حامی برجسته ای چون ایشان، بسیاری از دختران و زنان شاد  نه تنها امکان لذت آفرینی پیدا نمی کردند بلکه حتی امکان نمایش زیبایی های خود را از دست داده و بی پناه می ماندند.

*******

من از همه خوانندگان وب نوشت، به خصوص خانمها عذر خواهی می کنم که این مطالب را آوردم. فقط می خواستم بگویم ما ها در چه فضایی هستیم.

******

امروز مصاحبه ای هم داشتم که می توانيد آن را در اينجا بخوانيد.

4تولد امام حسين
امروز3
© Copyright 2003-2021, Webneveshteha.com. All rights reserved.