۱۳ مهر ۱۳۸۳
استعفاي من

 

ديروز و امروز بعضي خبرگزاري ها اشاره به استعفاي من از معاونت حقوقي و پارلماني رياست جمهوري داشتند. بهتر ديدم متن استعفايم را که قبل از سفر رئيس جمهوري به ايشان نوشتم و قرار است بعد از سفر جايگزين من معرفي شود را عيناً روزنوشت امروز کنم. وقتي رسماً مورد قبول رئيس جمهور قرار گرفت توضيحات بيشتري خواهم داد:

 

جناب آقاي خاتمي

رياست محترم جمهوري اسلامي ايران

با سلام و احترام

بي ترديد در سايه تعامل دولت و مجلس، زمينه کار و خدمت به مردم کشور فراهم خواهد آمد و در صورتي که اين تعامل صورت نپذيرد، بيش از همه مردم آسيب خواهند ديد.

با توجه به اينکه معاونت حقوقي و امور مجلس اصلي ترين بار هماهنگي بين دولت و مجلس را بر دوش دارد، اينجانب پس از انتخابات مجلس هفتم و نيز يکبار پس از آغاز به کار رسمي مجلس به دليل عدم توانايي در ايجاد هماهنگي و تعامل پسنديده بين دولت و مجلس استعفاي خود را تقديم نمودم که مورد قبول قرار نگرفت.

اکنون پس از گذشت چهار ماه از شروع کار مجلس، بيش از هميشه احساس مي کنم اين مهم از توان من خارج است و لذا استعفاي مجدد خود را تقديم و اميدوارم مورد قبول قرار گيرد.

طبيعي است در هر کجا که باشم براي اعتلاي کشور و ادامه مسير اصلاحات و انديشه هاي والاي شما، به عنوان تنها راه موفقيت اين مرز و بوم تلاش خواهم کرد.

 

با احترام

سيد محمد علي ابطحي

4گزارشی از یک روز داغ استیضاح
پروفسور حسابي3
© Copyright 2003-2019, Webneveshteha.com. All rights reserved.