۲۲ آبان ۱۳۸۴
کاش بعضی ها باز نشسته شوند.

 

واقعا چه سخت خواهد بود پای بندی به اسلام برای نسل آینده! و چه سخت تر اعتقاد به جمهوری اسلامی با اظهار نظرهایی که به نام اسلام و انقلاب می شود.

آیت الله جنتی به جای آنکه این افتخار دیرین را به رخ دنیا بکشد که انقلاب اسلامی تنها ترین انقلابی بود که مسئولان رژیم گذشته را محاکمه کرد، در نماز جمعه گفته است اینجا آدم ارزش جمهوری اسلامی را پی می برد و به درگاه خدا شکر می کند که وقتی دستگاه سلطنتی پهلوی منقرض شد دیگر معطل نکردند و جنایتکاران شناخته شده را امان ندادند، مثلا هویدا به جلسه آمد و چهار کلمه با او صحبت کردند بعدا او را با یک گلوله خلاص کردند.

بعد از خواندن این جملات قبل از هر چیز آرزو کردم که ایکاش بعضی ها لا اقل با توجه به سن شان بازنشسته می شدند. و در مقام رسمی خطیب جمعه کشور، یک جا به نام دین و مردم ایران حرف نمی زنند.

ضمن آنکه مکتبی که از علی(ع) ترسیم شده بود و همان آرمانها مردم ایران را به انقلاب واداشت حتی به حقوق دشمنان خود احترام می گذاشت. از همه مهمتر دنیای فعلی از بهترین دستاوردهایی که دارد این است که نسبت به حقوق بشر احترام می گذارد. آنها که معتقدند قدرتها از این اهرم سوء استفاده می کنند، بیشتر باید مراقب باشند که ایران پرونده حقوق بشری بهتری داشته باشد. نه آنکه رسما اعلام نمایند که محاکمه کردن مجرم خطاست!

البته باز هم هزینه همه این حرفها را ملت می پردازند.

 

4موفقیت
دو نکته ی پارلمانی3
© Copyright 2003-2019, Webneveshteha.com. All rights reserved.