۲۷ شهريور ۱۳۸۶
آیت الله علامه عسکری از قدیمی ترین محققان مسائل شیعی هم در گذشت. خدا رحمتش کند. ظاهراً همچنان حضرت عزرائیل بر در خانه ی علما خیمه زده است.

۲۲ شهريور ۱۳۸۶
 اعلامیه مجمع روحانیون مبارز به مناسبت ماه رمضان را در اینجا می توانید بخوانید.

۲۱ شهريور ۱۳۸۶

در آستانه­ی ماه رمضانیم. تقویم که می­گوید فردا، ولی معلوم نیست. به­خصوص که آقای احمد مروی که مسئول دیدن ماه بود در سوک برادرش عزادار است و معلوم نیست امسال چه روزی اول ماه می­شود. در هر حال، هر روزی بود، التماس دعا.

۱۹ شهريور ۱۳۸۶

فردا، سه­شنبه از ساعت ۱۶:۳۰ تا ۱۸:۳۰ به مناسبت هفته­ی جهانی گفت­وگوی ادیان آقایان اله یار (رئیس انجمن زرتشتیان تهران)، سیامک مره صدق (رئیس انجمن کلیمیان تهران)، آربی کشیشیان (نماینده خلیفه­گری ارامنه تهران) و دکتر اسلامی اردکانی (کارشناس ادیان و مذاهب) در مؤسسه گفت­وگوی ادیان با عنوان "گفت­وگوی ادیان و صلح" سخنرانی می­کنند. شما هم اگر خواستید بیایید.

خیابان ولی عصر، روبه­روی جام­جم، کوچه شهید طاهری، پلاک ۳۸، مؤسسه گفت­وگوی ادیان

۱۸ شهريور ۱۳۸۶

فردا سالگرد درگذشت آیه الله طالقانی است. دوست داشتنی ترین روحانی مبارزی که از سردمداران آشتی دین و مدرنیته بود و همیشه دلسوز امت و ابوذر زمان بود. خدا رحمتش کند که هیچگاه از تاریخ ایران محو نخواهد شد.

۱۲ شهريور ۱۳۸۶

دومین سمینار دین و مدرنیته با عنوان فرعی آسیب­شناسی روشنفکری دینی از سوی مؤسسه­ی گفت­و­گوی ادیان ما روز پنج­شنبه این هفته در حسینیه ارشاد از ساعت ۹:۳۰ تا ۱۹ برگزار می­شود. حتماً از اول وقت شرکت کنید. خبرش را به دوستانتان ایمیل کنید و sms بزنید. یادتون نره ها!

۰۵ شهريور ۱۳۸۶
پیروزی غرور آفرین والیبالیست های قهرمان ایرانی بر ملت ایران مبارک باد 

۰۴ شهريور ۱۳۸۶
با اینکه سایت خبری جهان نیوز جزء طیف راست است اما مصاحبه ی صریح و با مزه ای با من کرده است. اینجارا کلیک کنید و بخوانید.

8 4        ۱      3 7
© Copyright 2003-2023, Webneveshteha.com. All rights reserved.